Witaj w restauracji “Banolli”!

Czyli w miejscu, powstałym z myślą o propagowaniu nowoczesnej kuchni, upatrującej gastronomicznej doskonałości w mieszaniu tego, co regionalne z globalnym.

Pizzeria Banolli znana jest krakowianom już od roku 1994, kiedy to otworzyliśmy nasz pierwszy lokal przy ul. Karmelickiej 22. Dziś jest to już marka rozpoznawalna w całym Krakowie dzięki 2 lokalom położonym w różnych jego rejonach.

Nasi Klienci od dawna chętnie nas odwiedzają i wiedzą także, że pyszną pizzę dowieziemy im do domu lub do pracy niemal o każdej porze! Chętnie przygotujemy dla Państwa firmy indywidualną ofertę, uwzględniającą potrzeby Państwa pracowników, zorganizujemy konferencje i firmowe lunche z wybranym przez Państwa menu.

Zapraszamy Państwa do celebrowania w naszych lokalach wszelkich szczególnych okazji w gronie rodziny czy przyjaciół. Nasza obsługa zatroszczy się, by w najwyższym stopniu spełnić Państwa oczekiwania. Dbamy także o naszych wyjątkowych małych Gości, dla których urządzamy przyjęcia urodzinowe z mnóstwem kolorowych atrakcji, a wśród nich lekcje kręcenia pizzy.

Zapraszamy również do kontaktu wszystkich partnerów zainteresowanych współpracą marketingową.

Serdecznie zapraszamy !!!

Gallery

Zobacz jak wyglądają nasze pyszne potrawy i stylowy wystrój lokali

Es ist Zeit, Essen zu bestellen ...

Wie bestelle ich?

1

Suchen Sie Ihre Adresse

Überprüfen Sie, ob wir Lebensmittel an Ihrem aktuellen Standort liefern

2

Wählen Sie Gerichte

Suchen Sie nach einer Gruppe und fügen Sie Ihrer Bestellung Gerichte hinzu

3

Bestätigen Sie die Bestellung

Geben Sie die Lieferadresse ein, wählen Sie die Zahlungsart (online oder per Nachnahme) und warten Sie, bis die Bestellung geliefert wird